Umawianie wizyt w REHA-Wrocław Fizjoterapia najłatwiej i najszybciej wykonać telefonicznie pod nr. tel. 690 840 600. W czasie rozmowy precyzyjniej możemy dobrać odpowiednio wyspecjalizowanego fizjoterapeutę do terapii Państwa dolegliwości i rezerwacja terminu jest gotowa.

Logo Oxygenium Medicor Hiperbaryczna Terapia Tlenowa we Wroclawiu na stronę REHA-Wrocław FizjoterapiaMożliwa jest również rezerwacja terminu na zabiegi w komorze hiperbarycznej. Wykonywane są w naszym dziale Oxygenium Medicor, zajmującym się hiperbaryczną terapią tlenową. Jeżeli nie występują przeciwwskazania do odbycia terapii tlenowej, można te zabiegi odbywać jednocześnie z fizjoterapeutycznymi w REHA-Wrocław Fizjoterapia. Mają Państwo możliwość skorzystania z BARDZO ATRAKCYJNEJ OFERTY CENOWEJ DLA ZABIEGÓW KOMBINOWANYCH WZAJEMNIE: CENNIK KOMORY HIPERBARYCZNEJ i CENNIK REHA-WROCŁAW

Dla Pacjentów REHA-Wrocław Fizjoterapia, którzy wolą umawianie wizyt online, mamy wariant zrobienia rezerwacji terminu przez portal Znany Lekarz. Wybrane tutaj terminy ze względów organizacyjnych nie obejmują terminów dla przypadków nagłych i bólowych. Również nie wszyscy nasi fizjoterapeuci mają w tym portalu swój kalendarz wizyt. W razie naglącej sytuacji i celu wybrania konkretnego fizjoterapeuty – prosimy jednak o kontakt telefoniczny.

Umawianie wizyt na zabiegi jest możliwe bez skierowania od lekarza. Nasi fizjoterapeuci po dokładnym zbadaniu i przeprowadzaniu wywiadu zaproponują naszym Pacjentom odpowiednią terapię rehabilitacyjną z naszej oferty: REHABILITACJA W REHA-WROCŁAW FIZJOTERAPIA i dopasowane indywidualnie zabiegi fizjoterapeutyczne: FIZJOTERAPIA W REHA-WROCŁAW

Rejestracja pacjentów i wszystkie zabiegi terapeutyczne w naszym gabinecie, także ćwiczenia ruchowe, odbywają się w systemie: 1 pacjent na 1 fizjoterapeutę na 1 gabinet !!!