Galeria gabinetów rehabilitacji w REHA-Wrocław Fizjoterapia, znajdujących się na al. Kromera 57a we Wrocławiu, pozwoli nam się krotko Państwu przedstawić. Jak pokazują zdjęcia, zarówno gabinety jak i sam lokal są bardzo dobrze przystosowane do wizyt osób niepełnosprawnych.  Wejście do pokoi rehabilitacyjnych znajduje się na parterze bezpośrednio z poziomu chodnika. Obok budynku jest wiele  miejsc parkingowych.

Zabiegi odbywają się w systemie: 1 pacjent X 1 fizjoterapeuta X 1 gabinet! Pozwala to na bezpieczną i indywidualną obsługę pacjenta w czasie ryzyka zarażeniem koronawirusem COVID-19. Zachęcamy do kontaktu z zespołem doświadczonych fizjoterapeutów REHA-Wrocław Fizjoterapia i obejrzenia galerii naszych pomieszczeń!

Jak widzicie Państwo w galerii naszych gabinetów, oferujemy szeroka ofertę usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. Reasumując specjalizujemy się w terapii manualnej, osteopatii, igłoterapii, Kinesiology Tapingu, ćwiczeniach ruchowych/korekcyjnych, hiperbarycznej terapii tlenowej. Jakimi metodami pracujemy, jakie choroby leczymy i co dokładnie oferujemy mogą Państwo sprawdzić: OFERTA REHA-WROCŁAW FIZJOTERAPIA

Na fotografiach nie możemy oddać doskonałego poziomu jakości naszych usług, dużego doświadczenia fizjoterapeutów, efektywnych i nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych oraz komfortowej atmosfery zabiegów w naszych gabinetach. Przekonajcie się Państwo sami!