mgr Alicja Daniels
Fizjoterapeuta
Rehabilitacja REHA-Wrocław

Fizjoterapeutka Alicja Daniels – magister fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pasjonatka fizjoterapii, bardzo ceni sobie pracę z pacjentami  leżącymi, mającymi  schorzenia neurologiczne. Mimo młodego wieku ma duże doświadczenie fizjoterapeutyczne, tak niezbędne do pracy z trudnymi przypadkami medycznymi.

Jej celem jest uświadomienie pacjenta, jak ważna jest rehabilitacja w procesie leczenia oraz jako pomoc w zwalczaniu bólu.

W codziennej pracy najważniejsze są dla niej sukcesy, które osiąga dzięki ogromnej wytrwałości, cierpliwości, a także różnorodności w trakcie prowadzenia terapii. Fizjoterapeutka Alicja Daniels plan rehabilitacji ustala dopasowując go na bieżąco do potrzeb terapeutycznych i aktualnego stanu pacjenta. Satysfakcjonuje ją szybka i trwała likwidacja przyczyn dolegliwości bólowych, która następuje bez udziału leków czy ingerencji chirurgicznej. Przede wszystkim są dla niej najważniejsze i bardzo motywujące skuteczna poprawa stanu pacjentów i zwiększenie ich sprawności fizycznej. Zawodowa pasja oraz chęć rozwoju sprawiły, że ciągłe kształcenie się i rozszerzanie fizjoterapeutycznych umiejętności stały się dla niej przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Metody pracy naszej rehabilitantki opisujemy dokładnie w zakładce: Fizjoterapia i Rehabilitacja.